листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

.


Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување на Макпетрол АД Скопје.xls

Објавено на: 28.04.2023 15:10:58
Документ БР.: DOC_13285-125/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери