листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештаи за неконсолидираните и консолидираните финансиски извештаи за 2022 година


Ревизорски извештај за финансиски извештаи 2022.pdf
Ревизорски извештај за консолидираните финансиски извештаи 2022.pdf

Објавено на: 02.05.2023 14:55:08
Документ БР.: DOC_12304-24/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи