листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за АД Нова Стоковна Куќа


REVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI 2023 g. Nova Stokovna Kuk'a(1).pdf

Објавено на: 03.05.2023 14:02:54
Документ БР.: DOC_12304-25/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи