листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2022 година

 


ревиз.извештај2022.pdf

Објавено на: 03.05.2023 14:18:56
Документ БР.: DOC_12304-26/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи