листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД Тетово објавува Консолидиран неревидиран Биланс на Успех за период 01 01 - 31 03 2023


Konsolidiran nerevidiran bilans na uspeh za period 01 01 - 31 03 2023.xlsx

Објавено на: 05.05.2023 08:50:52
Документ БР.: DOC_12294-99/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.