листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените консолидирани неревидирани резултати на Тетекс Ад Тетово за период 01 01 - 31 03 2023 


Obrazlozenie za ostvarenite konsolidirani nerevidirani rezulatati za period 01 01 - 31 03 2023.pdf

Објавено на: 05.05.2023 08:50:55
Документ БР.: DOC_10191-407/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации