листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Javen povik za Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 05.05.2023 08:53:54
Документ БР.: DOC_10109-89/2023
Урнек: Јавен повик за собрание