листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

-Годишен Извештај за работењето во 2022 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника Скопје

-Годишна сметка за 2022 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Godisen Izvestaj za rabotenjeto vo 2022.pdf
Godisna smetka za 2022 CRM.pdf

Објавено на: 05.05.2023 08:54:04
Документ БР.: DOC_10191-408/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации