листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран Биланс на успех 01.01.-31.03.2023 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 10.05.2023 14:15:11
Документ БР.: DOC_12294-101/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.