листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон ревидираните финансиски извештаи за 2022 година


1_3_Годишен извештај за работата на Друштвото во 2022 год.pdf
3_3_Консолидиран годишен извештај за работата на Друштвото во 2022 год.pdf

Објавено на: 12.05.2023 08:51:09
Документ БР.: DOC_10191-414/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации