Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Извештај за Голема зделка со заинтересирана страна од Независен Ревизор


Извештај за ангажман во постапка за одобрување на зделка со заинтересиран астрана.pdf

Објавено на: 15.05.2023 09:16:52
Документ БР.: DOC_26452-1/2023
Урнек: Голема зделка