листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за 2022 година за АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


Ревидиран финансиски извештај Европа 2022.pdf

Објавено на: 15.05.2023 09:17:00
Документ БР.: DOC_12304-40/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи