листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани консолидирани финансиски извештаи за Група Европа за 2022 година


Ревидиран консолидиран финансиски извештај Група Европа 2022.pdf

Објавено на: 15.05.2023 09:18:12
Документ БР.: DOC_12304-41/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи