листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираниот биланс на успех 31.03.2023


Објаснување кон консолидираниот биланс на успех 31.03.2023.docx

Објавено на: 15.05.2023 14:13:45
Документ БР.: DOC_10191-421/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации