листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 31.03.2023 ЗК ПЕЛАГОНИЈА


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 31.03.2023 ЗК ПЕЛАГОНИЈА.doc

Објавено на: 15.05.2023 15:26:46
Документ БР.: DOC_10191-425/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации