листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за 2022 год. на БИМ а.д. Св. Николе


Годишен извештај за 2022 год. на БИМ а.д. Св. Николе.pdf

Објавено на: 16.05.2023 09:29:52
Документ БР.: DOC_10191-427/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации