листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за 2022 год. на БИМ а.д. Св. Николе.


Извештај за извршена ревизија од овластен ревизор.pdf

Објавено на: 16.05.2023 09:31:15
Документ БР.: DOC_12304-43/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи