листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Тетекс АД Тетово објавува информација за откуп на сопствени акции


Објава на информација за откуп на сопствени акции.pdf

Објавено на: 17.05.2023 15:03:53
Документ БР.: DOC_12291-7/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции