листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ИЗМЕНИ ВО ОРГАНИТЕ НА УПРАВУВАЊЕ


Известување за промена на органи на управување 20232.pdf

Објавено на: 19.05.2023 14:09:49
Документ БР.: DOC_12285-28/2023
Урнек: Измени во органи на управување