листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех-консолидиран01.01-31.03.2023


ПЕЛИСТЕРКА А.Д. Скопје, консолидиран 01.01-31.03.2023.xls

Објавено на: 19.05.2023 15:45:22
Документ БР.: DOC_12294-112/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.