листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК

до акционерите за учество на редовно собрание на ден 22.06.2023 година 


јавен повик 2023.pdf

Објавено на: 22.05.2023 09:09:08
Документ БР.: DOC_10109-93/2023
Урнек: Јавен повик за собрание