листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - Одлука за усвојување на годишен извештај и годишниот извештај за 2022 година


Предлог одлука за усвојување на годишниот извештај за 2022.pdf
Годишен извештај 2022 пдф.pdf

Објавено на: 22.05.2023 09:09:20
Документ БР.: DOC_13285-158/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери