листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука 

за работата на членовите на Одборот на директори на РЖ Интер-Трансшпед АД Скопје


Предлог Одлука за членовите на Одборот Собрание 30.06.2023.doc

Објавено на: 22.05.2023 15:21:58
Документ БР.: DOC_13285-161/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери