листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука

за избор на овластен Ревизор за ревизија на годишната сметка


Предлог Одлука за избор на овластен Ревизор.doc

Објавено на: 22.05.2023 15:31:08
Документ БР.: DOC_13285-163/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери