листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп/продажба на сопствени акции


SKAN - ODLUKA ZA OTKUP NA SOPSTVENI AKCII - 22-05-2023.pdf

Објавено на: 22.05.2023 15:51:22
Документ БР.: DOC_12291-8/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции