листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Измени во органи на управување


SKAN - ODLUKA ZA IMENUVANJE NA CLEN NA ODBOR NA DIREKTORI - 22-05-2023.pdf

Објавено на: 22.05.2023 15:55:58
Документ БР.: DOC_12285-29/2023
Урнек: Измени во органи на управување