листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - кандидатура за член на Одбор на директори


Предлог за член на ОД.pdf

Објавено на: 23.05.2023 08:50:45
Документ БР.: DOC_13285-164/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери