листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ревизорски извештај од овластен ревизор


Revizorski Izvestaj_Angropromet 2022.pdf

Објавено на: 23.05.2023 14:11:10
Документ БР.: DOC_13285-166/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери