листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Дивиденден календар


Одлука за исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 23.05.2023 14:15:32
Документ БР.: DOC_10187-13/2023
Урнек: Дивиденден Календар