Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај од овластен ревизор


Revizorski Izvestaj_Angropromet 2022.pdf

Објавено на: 25.05.2023 14:53:01
Документ БР.: DOC_12304-48/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи