листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за годишно собрание на акционери


JAVEN-POVIK-ZA-SOBRANIE-2023.doc

Објавено на: 26.05.2023 14:10:54
Документ БР.: DOC_10109-98/2023
Урнек: Јавен повик за собрание