листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК НА СОБРАНИЕ


povik na sobranie 2023.pdf

Објавено на: 26.05.2023 14:12:54
Документ БР.: DOC_10109-100/2023
Урнек: Јавен повик за собрание