Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за оттуѓување на сопствени акции 29.05.23г.


Одлука за оттуѓување на сопствени акции 29.05.23.pdf

Објавено на: 30.05.2023 08:37:56
Документ БР.: DOC_12291-13/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции