листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od Sobranie na Akcioneri


Odluki 29.05..pdf

Објавено на: 30.05.2023 09:43:44
Документ БР.: DOC_12283-56/2023
Урнек: Други одлуки од собрание