листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на остварената добивка од работењето на Винарска визба Тиквеш АД - Кавадарци во 2022г


Одлука за распределба на остварената добивка од работењето на Винарска визба Тиквеш АД 2022г.pdf

Објавено на: 30.05.2023 09:45:50
Документ БР.: DOC_12287-21/2023
Урнек: Распределба на добивка