Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Централна кооперативна банка АД Скопје го објавува Прашалникот за примена на Кодексот за корпоративно управување


Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување ЦКБ АД Скопје.xlsx

Објавено на: 30.05.2023 14:11:47
Документ БР.: DOC_26956-16/2023
Урнек: Прашалници за ККУ