листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Почитувани, АД Оранжерии Хамзали Ви го испраќа Ревидираниот Финансиски извештај за 2022 година .

Со почит, 


Revizorski izvestaj za 2022 godina.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:13:47
Документ БР.: DOC_12304-70/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи