Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

донесена одлука на собрание на акционери 30.05.2023


Одлука за одобрување на зделки со заинтересирана страна.pdf
известување за зделка со заинтересирана страна.docx

Објавено на: 30.05.2023 14:12:47
Документ БР.: DOC_26453-4/2023
Урнек: Зделка со заинтересирана страна