листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ревидирани финансиски извештаи


Revizorski izvestaj za 2022 godina.pdf
Konsolidiran revizorski izvestaj za 2022.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:12:47
Документ БР.: DOC_12304-69/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи