листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

усвоени на редовното Годишно собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


4.2. Финансиски извештај ЦКБ АД Скопје 2022.pdf
6. Извештај на Друштво РСМ Македонија Дооел Скопје.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:11:47
Документ БР.: DOC_12304-68/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи