Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2022 година


Odluka za raspredelba na dobivka za 2022 g..pdf

Објавено на: 30.05.2023 15:16:11
Документ БР.: DOC_12287-26/2023
Урнек: Распределба на добивка