листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за Дивиденден Календар


Odluki od sobranie.2pdf.1.pdf

Објавено на: 31.05.2023 09:12:18
Документ БР.: DOC_10187-18/2023
Урнек: Дивиденден Календар