листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

.


Одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна на Макпетрол АД.pdf
Известување за зделка со заинтересирана страна на Макпетрол АД.pdf

Објавено на: 31.05.2023 09:04:32
Документ БР.: DOC_26453-5/2023
Урнек: Зделка со заинтересирана страна