Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп.pdf
Одлука за отуѓување сопствени акции.pdf

Објавено на: 31.05.2023 09:04:52
Документ БР.: DOC_12291-14/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции