Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

 Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување


Prasalnici za KKU.xlsx

Објавено на: 31.05.2023 09:14:04
Документ БР.: DOC_26956-18/2023
Урнек: Прашалници за ККУ