Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

.


точка 11. Одлука за распределба на добивка за 2022 година.pdf

Објавено на: 31.05.2023 09:42:39
Документ БР.: DOC_12287-28/2023
Урнек: Распределба на добивка