Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп/продажба на сопствени акции


Одлука за продажба на сопствени акции 30.05.23.pdf

Објавено на: 31.05.2023 09:53:46
Документ БР.: DOC_12291-15/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции