листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

ОКТА АД - Скопје објавува:


0.1.1 Прашалници за ККУ за 2022.xls

Објавено на: 31.05.2023 09:57:29
Документ БР.: DOC_26956-19/2023
Урнек: Прашалници за ККУ