Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Точка 8. Ревидирани фин извештаи за СБ за 2022 год..pdf
Точка 9. Ревидирани консолидирани фин извештаи на СБ за 2022 год..pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:05:17
Документ БР.: DOC_12304-81/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи