Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

.


Прашалници за ККУ_Стопанска банка АД Скопје.xls

Објавено на: 31.05.2023 14:05:18
Документ БР.: DOC_26956-20/2023
Урнек: Прашалници за ККУ